Sunday, December 07, 2008

Odevzdané utkání proti Mrákotínu

ORT vs. Mrákotín 3:8. V první polovině se hráči Orla snažili svědomitě bránit a využít protiútoků, nejprve dvakrát inkasují, aby pak vyrovnali díky zkušenostem Honzy Svěráka a chytrému zakončení ze skrumáže hráčů Jana Makeleleho. Konec druhé půle působí rozpačitě a zelenobílé zdobí snad pouze brankářské výkony Radka Trojana. Niederhafner pak kosmeticky koriguje převahu Mrákotína třetím gólem.

Heslovitý komentář přináší Miloš Kameník:
1.polovina: Mrákotín nastřeluje několik tyček, hodně střílí z dálky,Miloš Kameník kritickým okem zhodnotil obranu soupeře jako slabou.
2.polovina: gól z rohu do naší branky. Čestný kapitán soupeřova týmu, hendikepovaný Jenda, velký buditel Mrákotína, nastoupil 6.minutu před koncem. Ďábelský způsob jak už beztak pokořeného soupeře ponížit.