Wednesday, November 02, 2005

Přátelské utkání se Salavicemi

Ve středu 2.11. 2005 jsme sehráli přípravné utkání poslední před započetím sezóny zápasů v hale. I přes počáteční obtíže sehnat dostatečně silný kádr v půli týdne - podařilo se, včas přišel i kapitán Radoš Budař.

Dohodnutá délka obou poločasů byla 25 minut hrubého času, během prvního poločasu si náš goalman míč příliš nepotěžkal. Ovšem ze začátku udýchaný tým Salavic začal ke konci prvního poločasu hrozit. Nicméně jsme měli jasně navrh první polovinu. První goal padnul hned z prvního střídání. Poločas skončil 6:3 pro nás. První gól soupeře byl bohužel způsoben chybou exkapitána Niederhafnera (na fotce v obraném zákroku).
Druhý poločas se soupeři podařilo vstřelit pouze jednu branku zatímci my jsme navýšili skóre o dalších pět bodů. Konečné skóre 11:4. Nejvíce gólů dopravil do brány Petr Šplinar, kterému změna spoluhráče opravdu přinesla lepší pohodu a společně s Jiřím Hinkem nastříleli 6 banánů. Další body přidala obrana Majdič a Kníže. Niederhafner, Kníže, Budař (C) si každý dali po jednom góle.