Friday, December 17, 2004

Přátelské utkání našich mladých v Kněžicích - floor

Dne 27.12. 2004 se v Kněžicích uskutečnil přátelský florbaloví zápas mezi Orli Třešť a místním týmem Kněžic. Zápas se odehrál v místní Orlovně a mnohem lépe začal pro domácí.

Prvních pět minut byl stav 0:0, ale pak ukázali, že nejsou vůbec lehkým soupeřem. Jako první dali gól Kněžice. A dalo by se říct, že takřka celý poločas měli pod kontrolou. Stav po prvním poločase byl 17:2 pro domácí. V druhém poločase jsme vyměnili brankaře a na začátku poločasu se nám podařilo vstřelit dva rychlé góly. Pak se opět začali prosazovat Kněžice, ale ten nápor nebyl tak velký jako v prvním poločase. Opět jsme dokázaly dát ještě dva góly ale více jsme už bohužel nezvládly.Stav po druhém poločase byl 27:6. Kněžice– Orel Třešť 27:6 (17:2,10:4) Branky: Kubala, Mareček, Píza J. 3x , Zuda Vyloučení: 1:1 (bez využití)Orel Třešť: Frühbauer, Kubala, Mareček, Mezera, Píza Jan, Píza , Plšek, Zuda